Family Point

Family Point - místo pro rodinu slouží od října 2014 veřejnosti, především rodinám s malými dětmi. Je přístupný pro všechny. K dispozici je přebalovací pult, stolička na krmení dětí, kojící křeslo, informace pro rodiče, seniory i děti, spostu hraček, her a samozřejmostí jsou knihy pro děti i dospělé a časopisy. Dále vám zde ohřejeme jídlo v mikrovlnce, můžete si připravit čaj a kávu.

Jedinnou nevýhodou je umístění v 1. patře, ale rádi vám pomůžeme vynést kočárek do poschodí.

Nemusíte být z Mikulova, nemusíte být našimi čtenáři, ale můžete zde strávit příjemné chvíle v bezpečném kruhu.

Rodiny se zde setkávají, vymýšlí aktivity, dělí se se zkušenostmi v péči o děti, nebo jen tak relaxují. Máme zkušenosti, že si děti často prosazují, že chtějí strávit čas v knihovně.

Family Point v knihovně v Mikulově je skvělým místem pro rodiny.

Na vybudování Family Pointu se podílel Jihomoravský kraj z dotace pro Rodinnou politiku.

více na www.familypoint.cz/

www.rodinnapolitika.cz/