Kniha z knihovny

22.02.2019 12:52

Nová služba pro čtenáře, kteří si chtějí knihu koupit.

Od března nabízí Městská knihovna Mikulov ve spolupráci s Team Library novou službu s názvem Kniha z knihovny. Čtenáři, kteří si chtějí zakoupit novou knihu do svého vlastnictví tak mohou udělat přes knihovnu.

Jak nákup probíhá?  Koupíte si knihu online na www.knihazknihovny.cz. Objednávku zpracovává knihovna společně se svým nákupem knih do fondu. Po doručení do knihovny dostanete avízo k odběru.

Knihu si v knihovně vyzvednete osobně, bez poštovních a manipulačních poplatků, což je hlavní výhoda této služby. Také ceny knih jsou většinou nejnižší na trhu. Nelze však počítat s tím, že knihy budou v knihovně do druhého dne. Vše se odvíjí od objednávek knihovny a plnění odběrový limitů. Mikulovská knihovna doplňuje fond většinou dvakrát do měsíce.

Tato služba je zdarma a není vázána na čtenářský průkaz, takže je k dispozici všem.