Léto v knihovně

02.06.2015 15:38

Léto v knihovně

Na letní dny v knihovně jsme připravili pro děti  Last Minute tábor od 27. července do 1. srpna, který nabízí zábavu, hry, dramatizaci, příběhy a jejich zpracování.  Jedná se příměstský tábor, je určen pro ty, kteří na poslední chvíli hledají program na prázdniny. Divadelní tábor PETKA začíná 10. srpna v pátek 14. srpna bude ukončen představením v galerii Konvent.

Knihovna nabízí veřejnosti v otevírací době možnost využít internet, připojení na wifi, automat na kávu, můžete si zde zakoupit špunty do uší, prolistovat časopisy, půjčit si knihy.

Rodiny s dětmi mohou pobývat v Oddělení pro děti a mládež ve Family Pointu, který je vybaven pro péči o nejmenší. Rodiče zde mohou děti přebalit, nakrmit a využít herních prvků a hraček. Není potřeba čtenářský průkaz ani registrace.

Od června jsme zahájili půjčování zvukových nahrávek knih na CD nosičích či Mp3, čímž rozšiřujeme nabídku knih i pro řidiče. Při dlouhé jízdě na dovolenou tak může celá rodina „číst“. Pro ty, kteří tahají půl kufru knih, je možnost si v knihovně vypůjčit elektronickou čtečku knih.

Pokud vás umoří vedro nebo zastihne déšť, přijďte relaxovat do knihovny.

Otevírací doba knihovny

pondělí, středa, pátek 9,00 – 17,00

úterý 9,00 – 11,30

Knihovna je pro veřejnost uzavřena – 13.7. - 17. 7. a 17. 8. – 25. 8., kdy bude probíhat revize knihovního fondu. Na revizi sháníme dobrovolníky, kteří by nám pomohli.