Říjen v knihovně

29.09.2016 13:42

Tento týden zahájíme Knihovnickým hapenningem ve Vsetíně, kdy bydou víly Knihovmilky vyprávět o legendách a mýtech kraje pod Pálavou. Pokračujeme v pondělí 3.10. akcí Pojďme se bát do knihovny v 16,00 hod., v dopoledních hodinách akcemi pro školy, v pátek 7.10. zase přijde Čtecí babička, která děti provede světem pohádek.

Na týden knihoven navazuje v úterý 11. 10. beseda s Ivonou Březinovou, ve středu komponovaný program o Boženě Němcové s Monikou Maláčovou., ve čtvrtek zahajujeme kurz PC pro začátečníky a mírně pokročilé, kurz angličtiny, 16.10. bude v knihovně zahájen kurz Život dítěte s navazováním na Montessori pedagogiku, který pořádá p. Gajdová, v úterý 18.10. cestovatelská beseda s Petrem Nazarovem o Jižní Africe a 20. 10. turisticko poznávacím výletem na Křivé jezero.

21. 10 bude ukončená soutěž Mýty a legendy mého kraje projektu Jižní Morava čte a v pondělí 31.10. bude slavnostní vyhodnocení a předání cen místního kola.

Pro každého se v knihovně najde bohatý program.

Už se na vás těší Vaše Knihomilky.