Výstava klapek a filmových pásků

19.06.2017 15:34

Výstava inspirovaná filmem v Městské knihovně

Od 19. do 30. června se zastavte v Městské knihovně na unikátní výstavu obrázků filmových klapek a pásků, které vznikly při festivalu Mikulovské ozvěny 57. Zlín Film Festivalu. Při workshopech v Galerii Závodný a před Městským kinem se do jejich tvorby zapojila řada dětí i dospělých, kteří zde ztvárnili nejen mnohé známé animované postavičky, ale i pohledy na zákoutí Mikulova.

Mnohokrát děkujeme za spolupráci lektorkám výtvarných dílniček Jaroslavě Čajkové ze ZUŠ Mikulov, Kateřině Polákové a Vendule Pucharové ­Kramářové z mikulovského gymnázia. Také děkujeme Vlaďce Závodné Brucháčkové za poskytnutí prostor galerie.

Těšíme se, že se v běžné otvírací době knihovny zavítáte podívat na výsledky jejich výtvarného počinu.

Mikulovská rozvojová