Z Indie do Štěpánkovic

02.03.2015 10:34

NÁVRAT ZE SEDMILETÉ CESTY Z Indie až do Štěpánkovic.
 
  Tato prezentace je zaměřena na poslední etapu putování - na návrat. Nejvíc času zabírá Indie. Navštívíme pouštní a poutní Puškar. Ponoříme se do posvátné Gangy ve Váránasí a oslavíme se Síkhy jejich největší náboženský svátek. Pozemním stopem se dostaneme přes Pákistán a Írán do Evropy. Nebude chybět ani poslední stop a poslední kilometry sedmiletého putování.
Vyrazit do světa bez jasného cíle a nechat se jen tak unášet náhodou. Pro jednoho nepředstavitelný počin, pro druhého životní sen, který se ale málokomu podaří splnit.
Roman Vehovský si tento sen splnil. Z roku na cestách se staly dva, ze dvou čtyři...
Jaké to je žít "na stopu" sedm let svého života?

Zveme vás na poutavou besedu s cestovatelem Romanem Vehovským 3.3.2015 do Literární galerie v Městské knihovně v Mikulově.

Zpět

Fotogalerie: Z Indie do Štěpánkovic

/album/fotogalerie-z-indie-do-stepankovic/a030-jpg/ /album/fotogalerie-z-indie-do-stepankovic/a032-jpg/ /album/fotogalerie-z-indie-do-stepankovic/a035-jpg/ /album/fotogalerie-z-indie-do-stepankovic/a036-jpg/ /album/fotogalerie-z-indie-do-stepankovic/a041-jpg/ /album/fotogalerie-z-indie-do-stepankovic/a042-jpg/ /album/fotogalerie-z-indie-do-stepankovic/a050-jpg2/ /album/fotogalerie-z-indie-do-stepankovic/a037-jpg/