Feng Shui - přednáška

02.03.2023

Cesta k harmonii a úspěchu

Přednáška Ivy Matyášové konzultantky a lektorky Feng Shui


Cesta k harmonii a úspěchuCO JE FENG SHUI?


Feng Shui je architektura vnějšího i vnitřního světa člověka využívaná staletí po celém světě. V dnešní době plné změn je Feng Shui velmi aktuální a řídit se podle něj se mnohonásobně vyplatí, neboť je způsobem přirozené existence člověka.

CO VÁM PŘEDNÁŠKA PŘINESE?

Podle principů uceleného postupu učení Královského Feng Shui Váš prostor kultivuje, harmonizuje, léčí, osvobozuje, odlehčuje, podporuje, naplňuje život obyvatel a proměňuje ho na přístav jiskřící radosti. Ten následně ovlivňuje Váš život a možnosti:

Klidný prostor = Klidná mysl * Zdravý prostor = Zdravý život * Harmonický prostor = Harmonický život * Šťastný prostor = Šťastný život

PRO KOHO JE PŘEDNÁŠKA VHODNÁ?

Pro každého, kdo má zájem vnést do osobního, či komerčního prostoru svěží energii a vytvořit z něho přístav jiskřící radosti a harmonie.

CO SE NAUČÍTE?

Naučíte se propojit vnější architekturu s vnitřním světem člověka a obohatit tak svůj prostor a osobní růst. Naučíte se tvořit a žít lehce, uvolněně a svobodně.

PROČ SI UDĚLAT NA PŘEDNÁŠKU ČAS?

Protože je Feng Shui přirozená součást každého člověka a řídit se podle něj se mnohonásobně vyplatí.

JE PŘEDNÁŠKA VHODNÁ I PRO ZAČÁTEČNÍKY?

Ano, přednáška je vhodná pro každého, kdo má vážný zájem a upřímné odhodlání podpořit vnější krásu obytného prostoru a vlastní vnitřní krásu, které svým vyzařováním harmonizují okolí a odráží se ve Vašem životě jako křišťálové zrcadlo.

​MOJE POSLÁNÍ

Podporuji Vaše vztahy i kariéru.

Pomáhám Vám dosahovat Vašich cílů.​

Vytvářím zdravé a harmonické interiéry.

Vedu Vás při stavbě a koupi nemovitosti.

Regeneruji soukromé i pracovní prostory.

Rozvíjím životní energii správným směrem.

INTERIÉRY PODLE FENG SHUI

Konzultuji návrhy interiérů bytových i firemních prostor podle celostních principů ekologie a Feng Shui. Harmonický interiér, který je v souladu s místem posiluje všechny, kteří v takovém interiéru žijí, nebo pracují. Feng Shui interiér je vyvážený interiér Vašich snů.

IVA MATYÁŠOVÁ

Konzultantka a lektorka Feng Shui

WEB: www.kralovskefengshui.cz

TEL: (+420) 605 861 136

EMAIL: iva@kralovskefengshui.cz